VIDEO | NBA ainus kaotuseta võistkond sai suure kolaka, Sabonis jätkab võimsalt

Joel Embiid (paremal) katmas Orlando tagamängijat Evan Fournier'd.Foto: REUTERS/SCANPIX

Korvpalliliiga NBA saatis 2020. aasta ära seitsme kohtumisega. Kümme päeva pärast hooaja algust on vähemalt ühe kaotuse saanud kõik võistkonnad.

Seni oli ainsana kaotusest pääsenud Orlando Magic, aga nüüd jäädi kodusaalis 92:116 alla Philadelphia 76ers-ile. Külalised juhtisid juba poolajaks 75:40.

Joel Embiid ja Seth Curry viskasid 76ers-i kasuks 21 punkti, Tobias Harris lisas 20 punkti. Magicu poolelt vastas Nikola Vucevic 19 punkti ja 10 lauapalliga.

Nii 76ers-il kui ka Magicul on kirjas neli võitu ja üks kaotus.

Sama saldo on ka Indiana Pacersil. Hooaja neljas võit tuli üsna kergelt, skooriga 119:99 oldi kodus üle Cleveland Cavaliersist.

Domantas Sabonis kogus Pacersi kasuks 25 punkti, 11 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Üsna sarnased on ka Leedu koondislase senise hooaja keskmised näitajad: 22,4 punkti, 11 lauapalli ja 7,2 korvisöötu. Cavaliersi resultatiivseim oli 28 punktiga Collin Sexton.

Hooaja esimese võidu sai kirja Houston Rockets, kodus alistati 122:119 Sacramento Kings. James Harden viskas viimase minutiga seitse punkti, kokku tõi ta üleplatsimehena 33 punkti ja 8 resultatiivset söötu.

Enne hooaja algust Russell Westbrooki vastu Washington Wizardsist Rocketsisse vahetatud mängujuht John Wall pidas pärast 735 päeva esimese ametliku mängu. Statistika polnud paha: 37 minutit, 22 punkti, 6 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu.

Kingsi resultatiivseim oli 24 punktiga Harrison Barnes.