Clippers alistas Grizzliesi 93:91 ning asus seeriat 2-0 juhtima. Mäng oli terve kohtumise tasavägine, avaveerand lõppes viigiseisul, poolajale mindi Clippersi 6-punktilises edus. 10 minutit enne kohtumise lõppu läks Clippers 12 punktiga juhtima, 7 minutit enne lõppu juhiti 85:76. Memphis võttis aga järgi ning viigistas kohtumise poolteist minutit enne lõppu 89:89-le.

Pauli panuseks jäi kokkuvõttes 24 punkti ja 9 söötu, Blake Griffin lisas 21 punkti ja 8 lauapalli. Grizzliesi parim oli Mike Gonley 28 punkti ja 9 sööduga. Tony Allen lisas 16 punkti ja 10 lauda.

Teises toimunud kohtumises alistas Chicago Bulls Brooklyn Netsi 90:82 ning viigistas seeria 1-1-le. Otsustavaks sai kolmas veerand, mille Bulls 22:11 võitis.
Bullsi poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani viis mängumeest. Parimana tõi Luol Deng 15 punkti, Carlos Boozer ja Kirk Hinrich lisasid 13. Netsi parim oli 21 punktiga Brook Lopez.