Heat võitis Milwakuee Bucksi seeria teises kohtumises 98:86. Otsustavaks sai viimane veerand, mille tiitlikaitsjad 30:21 võitsid.

Dwyane Wade tõi parimana 21 punkti, LeBron James lisas 19 punkti, 8 lauapalli ja 6 söötu. Milwakuee poolelt tõi Ersan Ilyasova 21 punkti. Avakohtumises üle 20 punkti toonud Brandon Jennings ning Monta Ellis panustasid seekord vastavalt 8 ja 7 punktiga.

Knicks murdis Boston Celticsi teise poolajaga, lubades vastastel vaid 23 punkti visata. Seejuures visati ise 45. Carmelo Anthony tõi 34 punkti, J.R. Smith lisas 19. Bostonile tõi Paul Pierce 18 punkti.

Warriors viskas Denveri vastu kõik kolm viimast veerandaega 35 punkti! Tervelt neli mängumees jõudsid 20 punktini. Stephen Curry panustas 30 punkti ja 13 sööduga. Jarret Jack lisas 26, Harrison Barnes 24 ning Klay Thompson 21. Denveril jõudsid kahekohalise punktisummani kuus mängumeest. Ty Lawson ja Corey Brewer tõid parimatena 19.