Sloveenlane Luka Doncic tõi võitjatele 28 punkti, kaheksa lauapalli ja seitse resultatiivset söötu, lätlane Kristaps Porzingis panustas 23 punkti. Kolmanda veerandi alguses neljanda vea saanud Doncic mängis seejuures teisel poolajal vaid üheksa minutit, sest kardeti tema väljalangemist. Dallase edu oli samas piisavalt turvaline, korraks juba 18 punkti.

Doncis ületas ühtlasi korvpallilegendi Kareem Abdul-Jabbari rekordi, jõudes kahe oma esimese play-offi mänguga 70 punktini. Jabbar oli 1970. aastal väljalangemismängudel debüteerides visanud kahe kohtumisega kokku 69 silma.

Clippersi parim oli Kawhi Leonard 35 silma ja 10 lauapalliga, samas kui Paul George tabas mängust vaid neli viset 17-st (sh kolmesed 2/10) ja piirdus 14 punktiga. Clippersil oli vigastuse tõttu puudu nende algkooseisu mees Patrick Beverley.

Utah Jazz mängis Donovan Mitchelli 30 punkti abil üle Denver Nuggetsi 124:105 ja viigistas samuti seeria. Vahetusmees Jordan Clarkson lisas võitjate kontosse 26 silma, Rudy Gobert tõi 19 punkti, seitse lauda ja kaks kulpi. Nuggetsi poolel kogus Nikola Jokici 28 punkti ja 11 lauapalli.

Kahes paaris on seis 2:0. Teise võidu said läinud öösel Toronto Raptors ja Boston Celtics.