Peaaegu kogu kohtumise vältel juhtinud Mavericks pääses poolajaks ette 64:52. Otsustavaks sai kolmas veerand, kus kodumeeskond viskas koguni 40 silma, Pelicans vaid 14.

Üleplatsimeheks kerkis 20-aastane Luka Doncic, kes viskas 26 silma, võttis 6 lauapalli ja andis 9 tulemuslikku söötu. Boban Marjanovic lisas 15, Jalen Brunson ja Tim Hardaway juunior 14 silma. Lätlase Kristaps Porzingise arvele jäi sedapuhku 13 punkti. Pelicansi resultatiivseim oli JJ Reddick (15).

Tegu oli 18. järjestikuse matšiga, kus Doncici näitajateks olid vähemalt 20 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu. Sellega kordas sloveen legendaarse Michael Jordani saavutust. Kuuekordne NBA meister sai sellega hakkama hooajal 1988/1989. NBA rekord kuulub Oscar Robertsonile, kes suutis sama koguni 29 kohtumises järjest.

Houston Rockets sai 115:109 võidu Phoenix Sunsi üle. Meeskonna resultatiivseimana tõi James Harden 34 silma, Ben McLemore arvele kogunes 27 punkti. Võimsa kolmikduubliga säras Russell Westbrook (24 punkti, 14 lauapalli, 11 resultatiivset söötu). Üleplatsimehena viskas aga Sunsi mängumees Devin Booker 35 punkti.

Ülimalt napi 104:103 võidu New York Knicksi üle sai Indiana Pacers. Veel normaalaja viimasel sekundil oli suurepärane võimalus Julius Randlel seis viigistada, aga mees tabas kahest vabaviskest ühe. Knicksi parimana tõi Marcus Morris seenior 25 silma, Randle arvele jäi 16 punkti. Pacersi resultatiivseim oli T.J. Warren (25).