Idas vägesid juhatav Toronto Raptors alistas võõrsil Phoenix Sunsi 107:98. Kawhi Leonard panustas 18, Jonas Valanciunas 16 ja Serge Ibaka 14 punkti.

Phoenixi poolel oli 19 punktiga üleplatsimees Isaiah Canaan.

Mängu kokkuvõte:

Läänekonverentsi liider Golden State Warriors alistas kodutandril Minnesota Timberwolvesi 116:99. Neljanda veerandaja eel oli Golden State veel kaotusseisus, aga siis suudeti üks käik juurde panna. Veerandaeg 33:12.

Kevin Durant viskas 33, Stephen Curry 28 ja Klay Thompson 22 punkti. Draymond Green flirtis kolmikduubliga saades kirja 9 punkti, 9 lauapalli ja 11 korvisöötu.

Minnesota resultatiivseim oli 22 punktiga Andrew Wiggins. Eelmises kohtumises 50 punktiga säranud Derrick Rose viibis väljakul vaid neli minutit.

Nii Golden State Warriors kui Toronto Raptors on võiduprotsendilt ühel pulgal. Mõlemal on tabelis kaheksa võitu ja üks kaotus.