Los Angeles Lakers tuli välja keerulisest seisust ning lõpetas juba viiemänguliseks veninud kaotusteseeria. Võõrsil Chicago Bullsiga mänginud Lakers kaotas esimese veerandaja 16:34. Pärast seda hakati mängu tagasi tulema.

Teine veerandaeg võideti omakorda 39:26 ehk poolajaks oli kaotusseis vaid viis punkti. Lakersi hea hoog jätkus ka järgmisel veerandil, mille lõpetuseks oli juba külaliste käes eduseis numbritega 98:84. Viimasel veerandil suudeti eduseisu hoida ning lõpuks sai Lakers Bullsi üle kirja võidu 123:107.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate LeBron James 36 punktiga, lisaks kogus ameeriklane 10 lauapalli. Kentavious Caldwell-Pope lisas 24, Kyle Kuzma 21 silma. Bullsi resultatiivseim oli 20 punktiga Robin Lopez, Otto Porter Jr lisas 19 punkti, Lauri Markkaneni arvele jäi 11 silma.

Dallas Mavericks oli koduväljakul sunnitud tunnistama San Antonio Spursi 112:105 paremust. Üleplatsimeheks oli Mavericksi Jalen Brunson 34 punktiga, Dwight Poll lisas 20 silma. Kehv viskepäev oli Sloveenia tähel Luka Doncicil. 20-aastane Doncic viskas 12 punkti, kuid väljakult visked olid 27,8%. Vabaviskeid tabas ta üheksast vaid ühe.

Spursi eest säras DeMar DeRozan 33 punktiga. LaMarcus Aldridge ja Derrick White panustasid võitu vastavalt 28 ja 23 punkti.

Kindla võidu sai kirja idakonverentsi liider Milwaukee Bucks, kes alistas New Orleans Pelicansi 130:113.