Suurelt taga olnud Toronto tegi neljandal veerandajal 12:0 vahespurdi, vähendades 15-punktilise kaotusseisu kolm ja pool minutit enne lõppu kõigest kolmele silmale (85:82), kuid Jamesi kaks vabaviset ja pealtpanek tagasid Heatile turvalise edu.

Miami seitsmendasse võitu kaheksa mängu jooksul panustas 25 punkti veel Dwayne Wade. Raptorsi edukaim oli 25 punktiga DeMar DeRozan. Jerryd Bayless ja leedukas Linas Kleiza lisasid mõlemad 17 silma. Kleizal oli suur roll mängida ka neljanda veerandaja vahespurdis, kus tema ja Bayless vaheldumisi kolmeseid sisse loopisid.

Torontol on nüüd tabelis 8 võitu ja 17 kaotust, Heatil 18 võitu ja 6 kaotust.

Teises pühapäeval peetud kohtumises oli Boston Celtics suurelt 98:80 üle Memphis Grizzlies'ist. 35-aastane Kevin Garnett viskas võitjate parimana oma hooaja suurima punktisumma 24. Paul Pierce lisas 21 ja Ray Allen 12 silma. Rajon Rondo arvele kanti 14 korvisöötu.

Rohkem mänge pühapäeval, NFL-i jalgpalliliiga Super Bowli õhtul, ei peetudki.