Valitsev NBA meister Lakers alistas 114:93 Denver Nuggetsi. Nuggets võitis avapoolaja 58:46. Lakers juhtis aga võimsa kolmanda veerandi järel kohtumist 83:75. Võõrustajad jätkasid võimsalt ka viimasel veerandil, visates 31 punkti Nuggetsi 18 vastu ning teenisid lõpuks 21-punktilise võidu.

Lakersi ründemängu vedas LeBron James, kes viskas 27 punkti, korjas 10 lauapalli ja jagas 10 tulemuslikku söötu. Dennis Schröder lisas 21, Talen Horton Tucker 17 silma. Ühtlasi tegi James ajalugu, kui temast sai esimene mängija NBA ajaloos, kes on visanud 800-s põhiturniiri kohtumises vähemalt 25 punkti.

Nuggetsi resultatiivseim oli Jamal Murray 20 punktiga. Monte Morris viskas 16 silma, Nikola Jokic sai kirja kaksikduubli (13 punkti, 10 lauapall).

Golden State Warriors alistas Dallas Mavericksi koguni 147:116. Warriors kallutas mängu enda kasuks teise poolajaga, mis võideti 73:40.

Warriorsi sangariks kerkis Kelly Oubre Jr., kes viskas isiklikku rekordit tähistavad 40 punkti. Stephen Curry panustas võitu 28 punktiga, Andrew Wiggins lisas 18 silma.

Mavericksi suurimad punktitoojad olid Luka Doncic ja Kristaps Porzingis, kes viskasid vastavalt 27 ja 25 silma. Viimasest kaheksast kohtumisest seitse kaotanud Mavericks jätkab läänekonverentsis 14. kohal. Warriors on kerkinud tabelis seitsmendaks.