Terve kohtumine kulges Miami taktikepi all, avaveerand võideti 27:15 ning viimasele perioodile mindi 11-punktilises eduseisus.

Thunder võitles aga järgi. Kaks minutit enne mängu lõppu vähendas Russell Westbrooki pealtpanek vahe 91:94-ni. Lebron James'i kindel mäng tagas Miamile aga võidu ning Thunder pidi esimest korda neis play-offides tunnistama koduväljakul kaotust.

James kostitas 32 punkti, 8 lauapalli ja 5 sööduga. Dwyane Wade lisas 24 punkti, 6 lauapalli ja 5 söötu. Algviisikus alustanud Chris Bosh panustas 16 punkti ja 15 lauapalliga ning Shane Battier tõi teist kohtumist järjest 17 punkti.

Duranti arvele jäi 32 punkti. Westbrook lisas 27 punkti, 8 lauapalli ja 7 söötu. Vahetusmees James Harden panustas 21 punkti.