Esimest poolaega domineeris Spurs ja pikale puhkusele mindi nende eduseisul 55:50. Mingil hetkel ulatus Spursi edu juba 20 punkti alla, aga Golden State suutis mängu tagasi tulla.

Teisel poolajal leidsid külalised ühe käigu juurde, millele Spurs vastata ei suutnud. Neljanda veerandaja keskel võttis kaks tehnilist korraga Spursi peatreener Gregg Popovich, kes oli sunnitud mängust lahkuma. Põhimõttelises vastasseisus treenerite poolt hinnaalandust ei tehta.

Mängu kokkuvõte:
Gregg Popovichi eemaldamine:

Golden State´i peatreener Steve Kerr argumenteeris kohtunikega ägedalt avaveerandil, aga päris minema teda ei saadetud. Läks õnneks.

Võitjate resultatiivseim oli 27 punktiga Klay Thompson, Kevin Durant lisas 24 ja Stephen Curry 21 punkti. Kolme peale tabasid nad 10 kaugviset. Spursi ridades tegi 24 punkti ja 10 lauapalliga kaksikduubli LaMarcus Aldridge.

Golden State (6/3) on läänekonverentsis kolmandal ja San Antonio (4/4) enda kohta harjumatul üheksandal kohal.