VIDEO | Lakersi uus tsenter suures pahanduses: avaldati audioklipp, kus on kuulda, et mees ähvardas eksnaisele kuuli pähe lasta

 (7)
VIDEO | Lakersi uus tsenter suures pahanduses: avaldati audioklipp, kus on kuulda, et mees ähvardas eksnaisele kuuli pähe lasta
Golden State Warriorsi ridades mängis Cousins kevadel ka NBA finaalseeriasFoto: Ezra Shaw, AFP/Scanpix

Los Angeles Lakersiga suvel aastase lepingu sõlminud, ent seejärel ränga põlvevigastuse saanud DeMarcus Cousins abiellus laupäeval Atlantas oma elukaaslase Morgan Langiga, ent tuleb välja, et vaid päev enne seda ähvardas ta oma eksnaisele Christy Westile kuuli pähe lasta.

Cousins ja West läksid tülli ühise poja üle - Cousins palus Westi, et ta lubaks poisil isa pulma tulla, West ei olnud sellega aga nõus.

"Küsin sinult seda veel ühe korra, enne kui ma asja järgmisele tasemele viin," sõnas Cousins. "Kas ma saaksin oma poja siia [pulma]?"

"Ta ei tule," vastab West.

"Teen kindlaks, et panen sulle kuuli pähe," vastas Cousins ropult.

Kuigi avalikuks tulnud salvestis selle koha peal lõppes, väidab West kohtule esitatud dokumentides, et Cousins lubas lisaks veel naise tappa ning seda isegi juhul, kui ta enda käsi selleks määrima ei pea. Samuti väidab West, et ühe varasema intsidendi puhul Cousins kägistas teda.

Lakers ei rutanud avalikuks tulnud klipi kohta suuremat avaldust tegema, öeldes, et meeskond võtab asja tõsiselt, kuid kogub veel infot ning ei soovi juhtumit veel hetkel pikemalt kommenteerida.