Ilma vigastatud supertähe Kobe Bryantita tegutsedes näitas Lakers sisu ning põrmustas Clippersi viimase veerandajaga. Clippers juhtis küll otsustava veerandaja eel 4 punktiga, ent Lakersi mängijad "ladusid" korvi täis. Otsustava veerandaja numbrid 41:24.

Võitjate suurim skooritegija oli 22 punktiga Xavier Henry, vahetusmehed tõid Lakersile kokku muljetavaldavad 76 punkti. Pau Gasolilt kaksikduubel 15 punkti ja 13 lauapalli.

Clippersi ridades viskas Blake Griffin 19 punkti, DeAndre Jordan lisas 17 punkti ja 11 lauapalli, Chris Pauli arvele kogunes 15 punkti ning 11 resultatiivset söötu.

Vaata Lakers - Clippers mängu kokkuvõtet:

Kolmandat järjestikust tiitlit püüdev Miami Heat alistas koduväljakul Chicago Bullsi 107:95. Heat domineeris kohtumist alates teises veerandajast, mis võideti skooriga 37:18. LeBron James toetas võitjaid 17 punkti, 8 korvisöödu ja 6 lauapalliga.

Carlos Boozer viskas kaotajate leeris koguni 31 punkti ning võttis 7 lauapalli. 2012. aasta kevadel saadud ränga põlvetrauma järel esimese ametliku mängu pidanud Derrick Rose tõi Chicagole 12 punkti. Värin oli mehel siiski sees, visked väljakult 4/15.

Teises ida-konverentsi duellis oli Indiana Pacers üle Orlando Magicust 97:87.