Tasavägise kohtumise viimasel minutil tegi Lakers tänu Kobe Bryanti kolmesele ja Wesley Johnsoni neljale vabaviskele 7:1 spurdi, millega võeti sisse 94:92 edu. Võidu kindlustasid Nick Youngi ja Bryanti vabavisked.

Vigastatud Dwight Howardit asendas esimest hooaega NBA-s mängiv Tarik Black, kes eksis otsustavatel hetkedel vabaviskel ja hüppelt lähiviskel.

Bryant kogus Lakersi parimana 29 punkti, Jordan Hill lisas 16 punkti ja 10 lauapalli, Nick Young 16 punkti, Carlos Boozer 12 punkti ja 13 lauda. Rocketsi edukaim oli James Harden 24 punktiga, Kostas Papanikolau sai kirja 19, Patrick Beverly 15 ja Trevor Ariza 13 silma.

Lakers (3 võitu, 9 kaotust) võitis tänavu teise kohtumise järjest esmakordselt. Rocketsile oli see 9 võidu kõrvale alles 3. kaotus.

Heas hoos on Dallas Mavericks, kes sai eile viienda järjestikuse võidu, alistades võõrsil 105:102 Washington Wizardsi. Dallase tähtmängija Dirk Nowitzki nihestas neljandal veerandajal hüppeliigest ning viidi tohterdamiseks riietusruumi, kuid 80 sekundit enne lõppu naases ta väljakule ning tabas võidu toonud kolmepunktiviske.

Monta Ellis oli võitjate parim 34 punktiga, Wizardsil viskas Bradley Beal 21 silma.