Bulls näis 67:48 eduseisus mängu täielikult kontrollivat ning juhtis ka veel neljanda veerandi alguses rohkem kui 10 punktiga. Kui LeBron James kolmanda perioodi lõpus puhkama võeti, juhtis Bulls veel 88:78. Kui ta 8.37 enne lõppu väljakule tagasi tuli, oli Lakers 94:93 eduseisus, mis saavutati isegi Anthony Davise pingil olles.

Davis ja James toodi otsustavateks minutiteks mängu tagasi ning vanameistrid vedasid Lakersi kuuenda järjestikuse võiduni. Pärast hooaja avamängu kaotus linnarivaal Clippersile pole Lakers enam kaotust tunnistanud.

James sai kolmandat mängu järjest kolmikduubliga, kogudes 30 punkti, 11 korvisöötu ja 10 lauapalli. Quinn Cook panustas võitu 17 punkti, Kyle Kuzma ja Davise arvele jäi 15 silma.

Kahe võidu ja kuue kaotusega jätkava Bullsi parim oli Zach Levine 26 punkti, 7 lauapalli ja 7 sööduga.

Üks kuuest kohtumisest läinud öösel läks ka lisaajale, kui Charlotte Hornets võitis kodus 122:120 Indiana Pacersit. Ka selles mängus oli võitjameeskond tulnud välja 19-punktilisest kaotusseisust. Karjääri parima mängu teinud Devonte Graham viskas 35 punkti, realiseerides ka võidu toonud vabavisked.