Viimased kolm kohtumist kaotanud Lakers alistas võõrsil 107:97 Dallas Mavericksi. Esimese poolaja tagaajaja rollis olnud ning vaheajale 13-punktilises kaotusseisus läinud Lakers pääses juhtima kolmandal veerandajal, mis võideti 32:13. Viimane veerand võideti 21:17, millega kindlustati 107:997 võit.

Lakersi eest särasid Brandon Ingram ja Lonzo Ball, kes viskasid kahe peale 50 punkti. Ingram panustas 29 ja Ball 21 silmaga. Mavericksi eest tegi taas suurepärase mängu Luka Doncic, kes viskas meeskonna parimana 27 punkti. Kaksikduubli sai kirja DeAndre Jordan, kes kogus 10 punkti ja 19 lauapalli.

Houston Rockets alistas James Hardeni vedamisel läänekonverentsi liidri Denver Nuggetsi 125:113. Üleplatsimeheks kerkinud Harden viskas 32 punkti, lisaks andis ameeriklane 14 resultatiivset söötu. Clint Capela panustas võitu 31 silmaga. Nuggetsi parim oli Nikola Jokic 24 punkti ja 13 lauapalliga.

Ülimalt tiheda läänekonverentsi liidrina jätkab 26 võitu kogunud Nuggets, kelle järgnevad Golden State Warriors (26 võitu) ja Oklahoma City Thunders (25). Rockets hoiab 23 võiduga viiendat kohta, ühe võidu vähem saanud Lakers on kaheksandal ehk viimasel play-offi viival kohal.