Grizzliesi ja Bucksi mängu saatuse otsustas Brandon Knighti 2+1 kombinatsioon 1,1 sekundit enne lõppu. Lähiviskel teenis ta vea Courtney Leelt ning vormistas napi võidu vabaviskest. Lõpusignaaliga koos lasi Lee lendu kauge viske, kuid ei tabanud.

Võitjate parimana viskas Giannis Antetokounmpo 18 punkti, Knight lisas 14 silma. Grizzliesi edukamad olid Zach Randolph 22 punkti ja 14 lauapalliga ja Marc Gasol 18 punktiga.

Kuus järjestikust võitu tähistasid Grizzliesi kõigi aegade parimat hooaja algust.

NBA-s püsib nüüd ainsana kaotuseta viis mängu võitnud Golden State Warriors, kes pani oma paremuse Rocketsi vastu maksma kolmanda veerandaja alguses, mil seitsme minutiga tehti võimas 22:4 vahespurt. Võitjate parimana viskas Stephen Curry 34 punkti ja korjas 10 lauapalli, Rocketsi resultatiivseim oli James Harden 22 punktiga, Isaiah Canaan lisas 21 silma.

Tiitlikaitsja San Antonio Spurs kaotas teise kohtumise järjest, kui jäi kodus tulemusega 99:100 alla New Orleans Pelicansile. Võiduviske tabas 6,6 sekundit enne lõppu Anthony Davis, kes oli ka tiimi resultatiivseim 27 punkti ja 11 lauapalliga. Tyreke Evans lisas 18 punkti ning Jrue Holiday hiilgas 15 punkti ja 11 korvisööduga. Spursi edukaimad olid Tony Parker 28, Manu Ginobili 17, Danny Green 16 ning Tim Duncan 11 punkti ja 10 lauapalliga.