Harden sai eilses NBA mängus San Antonio Spursi vastu pärast vaheltlõiget segamatult pealt panna 7.53 enne neljanda veerandi lõppu, kui Rockets juhtis 102:89. Vasaku käega pealt pandud pall hüppas aga korvirõngast tagasi välja ning rünnak jätkus.

Kohtunike sõnul ei läbinud pall korvirõngast, aga NBA peakohtunik James Capersi sõnul pidanuks korv lugema. Ta lisas, et kui Rockets oleks koheselt 30 sekundi jooksul olukorra videokorduse abil vaidlustanud, oleks neile ilmselt õigus jäänud, kuid kohtunikega vaidlemise ajal lasti see aeg mööda.

Saamata jäänud kaks punkti läksid Rocketsile lõpuks kalliks maksma, sest Spurs võitis kahe lisaajaga mängu 133:135.

ESPN-i teatel ollakse Rocketsis optimistlikud, et NBA parandab oma vea, määrates mängu võidu Rocketsile või laseb neljanda veerandi viimased 7.50 uuesti mängida. Kui liiga selles osas midagi ette ei võta, kavatseb klubi protesti esitada.

Harden viskas selles mängus 50 punkti (visked väljakult 11/38, kolmesed 4/20, vabavisked 24/24).

Hooaja kaheksanda võidu saanud Spurs on läänekonverentsis 12. kohal, Rockets on viies.