Porzingis viskas 24 punkti ja võttis maha 11 lauapalli, 24 silma kogus ka Carmelo Anthony. Mavericksi edukaim oli Harrison Barnes 20 punktiga.

Mängu esimene pool kulges Knicksile siiski üle kivide ja kändude. Avapoolajal vaid 36 punkti visanud Knicksi peatreener Jeff Hornacek otsustas lühema koosseisu huvides terveks teiseks poolajaks pingile jätta oma suurima staari Joakim Noahi. Lisaks võttis ta kaardipakist "jokkeri" varumängujuhi Justin Holiday näol, kes viskas oma hooaja parimas mängus 16 punkti (visked 7-st 6), noppis 4 lauda, tegi 2 vaheltlõiget ja andis 2 resultatiivset söötu.

"Treener tegi otsuse panustada väiksematele meestele ning see töötas meie jaoks hästi," ei heitnud Noah meelt. "Kõik tahaksid mängida, aga hea, et me võitsime. Seda oli vaja."

Pea kogu esimese poolaja 11-punktilises kaotusseisus pallinud Knicksi ähvardanuks muidu kolmas järjestikune kaotus, nüüd on nende saldo 4 võitu ja 6 kaotust. Mavericksil on kirjas 2 võitu ja 7 kaotust.

Kincksi tugeva kaitse kohta räägib ilmekalt fakt, et viimati suutsid nad vastase 77 punkti peal hoida 2013. aasta märtsis. Dallase visked tabasid mängu jooksul vaid 39-protsendilise täpsusega.

Seitsmenda järjestikuse võidu võttis Los Angeles Clippers, kes alistas 127:95 Brooklyn Netsi. 10 võitu ja vaid 1 kaotus teevad Clippersist liiga liidri. Cleveland Cavaliersil on tabelis 8 võitu ja 1 kaotus.