Avaveerandil korra 16 punktiga juhtinud Mavericks võitis esimese vaatuse 35:31. Poolajaks juhtisid võõrustajad 72:64. Warriors pääses kolmandal veerandil paaril korral mängu juhtima, kuid suurem osa kohtumisest möödus siiski Mavericksi eduseisus. Veel 28 sekundit enne normaalaja lõppu oli Warriors vaid punktiga maas (130:131), aga Maxi Kleberi tabav kaugvise kindlustas võidu Mavericksile. Stephen Curry tabas veel kohtumise lõpus kahese, kuid sellest jäi väheks.

Võitjate poolt oli heas hoos Luka Doncic, viskas karjääri isiklikku punktirekordit kordavad 42 punkti. Lisaks jagas sloveen 11 söötu ning võttis 7 lauapalli. Kristaps Porzingis sai kirja kaksikduubli (18 punkti, 10 lauapalli), Josh Richardson viskas 17 punkti.

Üleplatsimehena viskas aga Stephen Curry 57 punkti, kes tabas kaugviskeid 11/19. 22 silma panustas Andrew Wiggins, Draymond Green jagas 15 resultatiivset söötu.

Isikliku punktirekordi püstitas Serbia superstaar Nikola Jokic, kes viskas Sacramento Kingsi vastu 50 silma. Denver Nuggetsit see aga kaotusest ei päästnud, kui Kingsile jäädi lõpuks alla 114:119.

Jokici arvele jäi lisaks 50-le punktile 12 tulemuslikku söötu ning 8 lauapalli. Paul Millsap lisas 14 silma. Kingsi poolelt viskasid neli meest üle 20 punkti. Harrison Barnes kogus 28, De'Aaron Fox 24, Tyrese Haliburton 23 ja Richaun Holmes 21 punkti. Viimase arvele jäi ka 10 lauapalli.

Los Angeles Lakersi ja Detroit Pistonsi vahelises kohtumises läks võitja selgitamiseks vaja koguni kaht lisaaega. Lõpuks pani valitsev NBA meister Lakers paremuse maksma, võites mängu 135:129.

LeBron James viskas Lakersi särgis 33 punkti, jagas 11 söötu ning tegi 4 vaheltlõiget. Anthony Davis lisas 30 ja Dennis Schröder 22 silma. Pistonsi resultatiivseimad olid Jerami Grant ja Josh Jackson, kes viskasid vastavalt 32 ja 28 punkti.