Avapoolaeg möödus tasavägiselt ning poolajaks oli Memphise edu napimast napim (60:59). Otsustavaks sai kolmas periood, mille võõrustajad võitsid 35:17. Neljandat perioodi kontrollis Memphis juba kindlalt.

Meeskonna suurimaks punktitoojaks kerkis Leedu vägilane Valanciunas, kes tõi 29 minutiga 31 punkti ja 19 lauapalli. 21 silma panustas võitu Jaren Jackson juunior. Üleplatsimehena tõi Warriorsi poolelt D'Angelo Russell 34 silma.

Napi kaotuse sai tiitlikaitsja Toronto Raptors, jäädes 104:105 alla San Antonio Spursile. Suurema osa matšist juhtinud Raptors mängis võidu maha viimasel veerandil, mis kaotati 22:36.

Võitjate eest tõi DeMar DeRozan 25 silma. Raptorsi ründemängu vedasid Serge Ibaka ja Norman Powell, kelle arvele jäid vastavalt 21 ja 20 punkti. Ibaka korjas ühtlasi ka 14 lauapalli.