Poolajale ühepunktilises kaotusseisus läinud Heat pani paremuse maksma kolmandal veerandil, võites selle üheksa punktiga. Neljandal veerandil enam Lakersil mängu tagasi tulla ei õnnestunud ning Heat saigi 99:90 võidu.

Miami parim oli hooaja parima mängu teinud LeBron James 39 punktiga, lisaks võttis ta 7 lauapalli ja andis 8 korvisöötu. Hea mängu tegi ka 27 punkti visanud Dwyane Wade.

Los Angelese tulemuslikeim oli taaskord Kobe Bryant, kes tõi kehvale viskeprotsendile vaatamata 24 punkti. Dwight Howard viskas 13 punkti ja võttis 16 lauapalli.

Miami jätkab Idakonverentsi liidrina, olles kogunud 26 võitu ja 12 kaotust. Läänekonverentsi kuuluval Lakersil ei lähe aga sugugi hästi, sest 17 võitu ja 22 kaotust annavad oma konverentsis alles 11. koha.