Heat kaotas Bobcatsile poolaja kahe punktiga, kuid võttis juhtohjad kolmandal veerandil, võites selle 32:17.

LeBron James tõi võitjatele 31 punkti, 7 lauapalli, 9 söötu, 3 vaheltlõiget ja bloki. Chris Bosh lisas 17 ja Dwyane Wade 15 punkti. Ilma Al Jeffersonita mänginud Bobcatsi parim oli 29 punktiga Kemba Walker.

Heat jääb järgmise ringi vastast ootama Toronto Raptorsi ja Brooklyn Netsi seeriast, kus hetkel seis 2:2 viigis.

Atlanta Hawks suutis kohtumises vastu pidada ja alistas Indiana Pacersi 107:97, asudes seeriat 3:2 juhtima.

Atlanta võitis poolaja 61:40 ning kasvatas eduseisu kolmandal veerandajal 30-punktiliseks - 80:50. Kuid Indiana suutis mängu käima saada ja vähendas vahe neli minutit enne lõppu üheksale. Enamaks siiski võimelised poldud.

Atlantal tõid viis mängumeest vähemalt 15 punkti. Vahetusmehed Mike Scott ja Shelvin Mack panustasid vastavalt 17 ja 20 punktiga. Indianale tõi Paul George 26 punkti, 12 lauapalli, 6 söötu ja 6 vaheltlõiget.

Atlantal on võimalus saada nüüd kuuendaks meeskonnaks NBA ajaloos, kes suutnud play-offi esimese meeskonna avaringis koju saata.

San Antonio Spurs alistas Dallas Mavericksi tasavägises mängus 94:89 ja viigistas seeria 2:2-le. Manu Ginobili tõi 23 punkti, Boris Diaw lisas 17. Monta Ellis tõi Dallasele 20 punkti.