James, kelle kaugvise viis poolteist minutit enne lõppu Cavaliersi 8:0 vahespurdi lõpuks kolme punktiga juhtima, kogus 23 silma, 12 resultatiivset söötu ja 9 lauapalli. Kyle Korver lisas võitjate kontosse 21 ja vahetusmees Dwyane Wade 15 punkti.

Kolmandal veerandil veel 24 ja viimase perioodi alguses 15 punktiga juhtinud Knicksi parim oli Tim Hardaway Jr. 28 silma ja 10 lauapalliga. Enes Kanter lisas 20 punkti ja 16 lauapalli ning lätlane Kristaps Porzingis samuti 20 silma, kuid tabas mängust vaid seitse viset 21-st.

Stephen Curryta mänginud tiitlikaitsja Golden State Warriors sai seitsmenda järjestikuse võidu, kui alistas koduväljakul Orlando Magicu 110:100. Kevin Durant viskas 21 punkti, jagas 8 korvisöötu ja võttis 7 lauapalli.