Oma play-offi karjääri kõrgeima punktiskoorini jõudnud Harden viskas viimasel veerandajal koguni 17 punkti. Lisaks hankis ta 9 lauapalli, jagas 5 resultatiivset söötu, tegi 2 vaheltlõiget ja pani kaks kulpi. Dwight Howard, kes kogus 14 punkti ja 12 lauapalli, lõi kolmandal veerandil küünarnukiga Andrew Bogutit ning teda ähvardab nüüd mängukeeld.

Warriorsi poolel viskasid Klay Thompson 24 punkti ja nende liider Stephen Curry, kes pidi teise veerandi õnnetu kukkumise järel 12 minutit mängust eemal olema, 23 punkti.

Selles mängus püstitati ka NBA play-offide kaugvisete rekord, sest Houston ja Golden State tabasid kahe peale kokku koguni 37 kolmepunktiviset (neist 20 Warriors, 17 Rockets).

Mäletatavasti tuli Rockets eelmises ringis Los Angeles Clippersi vastu välja 1:3 kaotusseisust. Hetkel on aga Houston märksa raskema katsumuse ees, sest 0:3 seisu ei ole NBA-s veel ükski klubi suutnud tagasi mängida.

Warriorsil on võimalus seeria lõpetada juba kolmapäeval oma koduväljakul.