Pöörases hoos oli Houston Rocketsi tähtmängija James Harden, kes aitas leivaisa 158:111 võidule Atlanta Hawksi üle. Rockets tegi vahe sisse juba avaveerandil (38:21) ning kasvatas kahe järgmisega eduseisu veelgi. Suurim vahe oli kolmanda veerandaja lõpus, kui Rockets juhtis koguni 58 punktiga.

Mängu sangariks kerkis Harden, kes säras 60 silmaga, kusjuures neljandal veerandil mees enam ei mänginudki. Avapoolajal 31 punkti visanud Harden hullas eriliselt kolmandal perioodil, tuues veel 29 silma. Kaksikduubli sai võitjate poolelt kirja Ben McLemore (24 punkti, 13 lauapalli). Hawksi eest oli heas hoos 37 punkti visanud Trae Young.

Juba 11. järjestikuse võidu teenis Milwaukee Bucks, alistades sedapuhku 137:96 Charlotte Hornetsi. Võitjate mängu vedas 26 punkti visanud ja 9 lauapalli korjanud Giannis Antetokounmpo, 15 silma panustas Khris Middleton ja 14 Wesley Matthews. Hornetsi poolelt tõid Devonte' Graham 24 ja Terry Rozier 19 silma.

Magusa 119:116 võidu Indiana Pacersi üle sai Philadelphia 76ers. Philadelphia kangelaseks kerkis Ben Simmons, kes tegi 15 viimase sekundi jooksul 3 (!) vaheltlõiget, aidates ühtlasi säilitada meeskonna kaotusteta seeriat sel hooajal koduväljakul. Simmonsi arvele jäi lõpuks 15 punkti, 13 söötu ja vaheltlõiget.

Võitjate parimana tõi Joel Embiid 32 punkti ja 11 lauapalli, Tobias Harris lisas 22 silma. Pacersi resultatiivseimad olid T.J. Warren (29) ja Malcolm Brogdon (28).

Päeva neljandas matšis oli Sacramento Kings lisaajal 100:97 parem Denver Nuggetsist.