Miami juhtis mängu esimesel poolajal kõige rohkem 13 punktiga ning teise veerandi lõpu eel edestas kodumeeskonda veel numbritega 46:35, kuid Indiana tegi teise poolajaga 50:37 spurdi ning võttis kümnenda võidu 12 mängu jooksul.

Roy Hibbert viskas võitjate parimana 24 punkti, Paul George ja David West said kumbki kirja 17 punkti. Miami parimad olid samuti 17 punkti kirja saanud LeBron James ja Dwayne Wade.

Indiana comeback hakkas pihta vahetult enne vaheajale minekut, kui meeskond Westi lähiviskest ja Lance Stephensoni kolmesest vahetult enne lõpusignaali elu sisse sai. George viskas kolmandal veerandajal 12 punkti, nende seas ka järjestikused kolmepunktivisked 13:5 vahespurdis, mis viisid Indiana ette 68:62. Pärast seda ei andnudki Pacers enam eduseisu käest.

"Ma tahan, et me ei peaks nii palju kolmandale veerandajale toetuma. Me ei mänginud esimesel poolajal hästi, kuid olime taga vaid seitsmega. Teadsime, et võitleme end sellest tagasi," ütles Hibbert, kelle 15-st viskest läbis korvirõnga 10.

Vaata mängu tipphetki!

Kaheksa mängu peale andis kõige suurema panuse oma tiimi eest teisipäeva õhtul Kyrie Irving, kelle 37 punkti ja 11 korvisöötu vedasid Cleveland Cavaliersi 109:94 võidule New York Knicksi üle.

Kolmandat hooaega NBA-s mängiv Irving viskas 22 punkti teisel poolajal. Ühtlasi näitas Cavaliers sel hooajal oma suurimat tabavusprotsenti 56,8. Knicksile oli see 15. kaotus viie võidu kõrval, Clevelandile kaheksas võit 13 kaotuse kõrval.