Indiana juhtis mängu suurema osa ajast, seejuures teisel veerandil oli eduseis vahepeal juba 15 punkti. Heatil õnnestus kaotusseisust välja rabeleda ning lõpuminutitel ka esmakordselt juhtima minna - tasuks 97:94 võit.

Dwyane Wade kogus esmakorselt tänavusel hooajal üle 30 punkti, täpsemalt 32, ning oli sellega üleplatsimees. LeBron James, kes kolmandal veerandil pööras tülli meeskonnakaaslase Mario Chalmersiga, lisas 24 punkti ning lõpuminutitel olulise kaugviske tabanud Chris Bosh 15 punkti.

Kaotajate parim oli Paul George 25 silmaga. Vigadega kimpus olnud Roy Hibbert viibis väljakul 22 minutit ning tõi vaid 6 punkti.

Pacers, kes sai juba teise järjestikuse kaotuse, jätkab kõigele vaatamata Idakonverentsi liidrina, olles kogunud 20 võitu ja 5 kaotust. Miami, kellel on üks võit vähem, on tabeli teine, Atlanta Hawks jääb esikahest maha juba selgelt.