Houston viskas alla 36 punkti vaid ühel veerandil, mil saadi kirja 27 punkti. Teele saadeti 40 kaugviset ning vähemalt korra tabasid tervelt 9 mängumeest. Neist parimana viskas Jeremy Lin 5 kolmepunktiviset (kaheksast), James Harden lisas 4 (viiest). Lini arvele kogunes mängu parimana 28 punkti ja 9 söötu. Harden lisas 18 punkti ja 7 söötu. Keskmängija Omer Asik kogus 11 punkti kõrvale 15 lauapalli. Warriorsi parim oli 18 punkti ja 7 lauapalliga David Lee.

Rocketsil oli võimalus NBA rekord oma nimele kirjutada, kuid viimasel rünnakul otsustasid vastased meelega vea teha.

Vaata viskekontsertit.
Võidukalt jätkas Los Angeles Lakers, alistades võõrsil Brooklyn Netsi 92:83. Meeskonna päästeingliks oli taaskord Kobe Bryant, kes tähtsatel hetkedel kastanid tulest välja tõi. Tema arvele kogunes 21 punkti ja 8 lauapalli. Steve Nash lisas 17 punkti ja 8 söötu. Pau Gasol lahkus viimasel veerandil jalavigastuse tõttu mängust. Õlavigastusega Dwight Howard jälgis kohtumist kõrvalt. Meeskonnal on kirjas nüüd 23 võitu ja 26 kaotust, millega ollakse konverentsis 10. kohal. Viimasel play-off kohal oleval Rocketsil on 27 võitu ja 23 kaotust.