Mo Williams oli võitjate parim 21 punktiga. Enda hooaja parima esituse tegi 20 punkti ja 11 lauapalli kogunud Will Barton. Portland mängis viiendat mängu järjest oma põhitegija LaMarcus Aldridge'ita, kes on rivist väljas kubemehelihasevigastusega.

Netsil käis väljakul ka esimene avalikult geina välja tulnud NBA mängija Jason Collins, kes sõlmis klubiga pühapäeval 10-päevalise lepingu, kuid 7 minutiga ta ühtegi positiivset statistilist näitajat kirja ei saanud. Netsi parimana viskas Deron Williams 12 punkti, Joe Johnson sai kirja 11 silma.

Portland alustas mängu 11:2 vahespurdiga, millele Nets vastas omalt poolt 10:2 spurdiga ja võttis sisse 16:15 edu. Portland tegi taas 12:2 vahespurdi ja läks teisele veerandajale 29:20 eduseisult. Poolajaks oli Portland oma edunumbrid kasvatanud 58:34-le, viimast veerandit alustati kodumeeskonna 82:59 juhtimisel.

Dallas Mavericks kirjutas tabelisse neljanda järjestikuse võidu, kui alistas kodus New Orleans Pelicansi 108:89. Viimasele oli see viies järjestikune kaotus.

12 mängu järjepanu on kaotanud Philadelphia 76-ers, kes jäi eile kodus alla Orlando Magicule numbritega 90:101.