Harden viskas 31 punkti, korjas 11 lauapalli ja jagas 10 resultatiivset söötu, aidates Rocketsi kodus 113:102 võidule Minnesota Timberwolvesi üle.

Hardenil oli juba poolajaks koos 13 punkti ning vaid üks lauapall lahutas sellest, et mees oleks neljandat veerandaega juba kolmikduubliga alustanud.

Viimane veerand algas Houstoni 9-punktilisel juhtimisel, kuid kui mängida jäi veidi vähem kui neli minutit, oli Minnesota vähendanud vahe vaid punktile. Otsustavaks sai Rocketsi 14:2 vahespurt, kus viis punkti tuli Hardenilt ning vähem kui minut enne lõppu juhtis Rockets 111:98.

Kolmandat korda nelja mängu jooksul kaotanud Timberwolvesi parimana viskas Andrew Wiggins 30 punkti.

Hardenile oli see 25. 30 punkti mäng sel hooajal, mis teeb temast ka liiga suurima korviküti. Mees ei jäänud võlgu ka kaitses ning blokeeris neli vastase pealeviset. See näitaja on ühtlasi ka tema karjääri parim.