VIDEO | Eelmises kohtumises "kogemata" Luka Doncici jala peale astunud Clippersi mängija tegi sloveenile jõhkra vea ja eemaldati

 (39)
VIDEO | Eelmises kohtumises "kogemata" Luka Doncici jala peale astunud Clippersi mängija tegi sloveenile jõhkra vea ja eemaldati
Marcus Morrise viga Luka Doncici vastu.Foto: AFP/SCANPIX

Korvpalliliiga NBA play-off'i kohtumises Los Angeles Clippersi ja Dallas Mavericksi vahel sai kokku taas tuttav paar Marcus Morris ja Luka Doncic. Seekord lõppes asi Morrise eemaldamisega, aga tema kodutiim Clippers suutis mängu 111:97 võita, kogu seerias oldi paremad 4:2.

Morris tegi esimese veerandi lõpus kõigepealt Doncicile tavalise vea ja virutas seejärel sloveenile käega kaela pihta. Kõik kolm kohtunikku nõustusid, et Morrise tegu väärib eemaldamist ja ameeriklane pidigi varakult duši alla minema.

Seeria viiendas mängus astus Morris võrdlemisi kahtlasel moel Doncici valutava hüppeliigesega vasaku jala otsa. Morris väitis, et tegi seda kogemata, aga pärast pühapäevast lööki ei paistnud Doncic seda uskuvat.

"Ta on kaks mängu järjest selliseid asju teinud. Loodan, et eelmises mängus ei teinud ta seda meelega, aga vaadates tänase mängu viga, võite ise mõelda, mis ma sellest arvan. Ma ei taha selliste mängijatega tegemist teha, vaid edasi liikuda," vahendas 21-aastase Doncici sõnu ESPN.

Morris nõustus eemaldamisega, aga rääkis taas, et ei teinud midagi meelega. "See on absurdne väide. Ma ei taha, et inimesed ajaksid kõvasti mängimist segi sooviga kedagi vigastada. Ma saan aru, et Doncicist saab NBA nägu, olen sellega arvestanud," ütles ta.

Doncic viskas seeria kuuendas kohtumises 38 punkti. Sloveeni seeria keskmisteks näitajateks jäid 31 punkti, 9,8 lauapalli ja 8,7 resultatiivset söötu.