Spurs võitis poolaja 60:51 ning kolmanda perioodi lõpuks juhiti 94:82. Viimane veerandaeg kuulus küll Pelicansile (35:27), kuid kaotusest see neid ei päästnud.

Drafti avavalik Williamson, kes sai enne hooaja algust vigastada ning pidi isegi põlveoperatsioonil käima, pääses debüüdil platsile 18 minutiks. Selle ajaga kogus 19-aastane ameeriklane 22 punkti, 7 lauapalli ja 3 tulemuslikku söötu. 22 silma tõi ka Brandon Ingram. Võitjate poolelt säras LaMarcus Aldridge 32 punkti ja 14 lauapalliga.

Võidureele naases läänekonverentsi liider Los Angeles Lakers, alistades 100:92 New York Knicksi. Lakersi ründemängu vedasid taas Anthony Davis ja LeBron James, kelle arvele jäid vastavalt 28 ja 21 punkti. Knicksi resultatiivseim oli Marcus Morris seenior (20).