Kohtumine algas tasavägiselt, kui esimese veerandaja võitis Kings 34:31 ning poolajaks püsis nende edu kolmepunktiline, kui vaheajale mindi 61:58 eduseisus. Pärast pausi suurendas Kings vahet veelgi, võites kolmanda veerandaja 32:25. Viimasel veerandil vahendas Mavericks küll veidi vahet, kuid ohtlikuks Kingsile siiski ei saadud.

Mavericksi resultatiivseim oli 19-aastane Luka Doncic 28 punktiga, lisaks sai sloveen kirja kuus lauapalli ja üheksa resultatiivset söötu. Võitjate poolelt tõid nii Buddy Hield kui De'Aaron Fox 28 punkti.

Oma esimese kodumängu sel hooajal Mavericksi eest tegi klubi legend Dirk Nowitzki, kes püstitas ühtlasi rekordi, mängides 21. hooaega NBA-s ühe ja sama klubi eest. Nowitzki arvele jäi kolm punkti ja neli lauapalli.

Läänekonverentsi liidrina jätkab Denver Nuggets, kes sai 9 kaotuse kõrvale 20. võidu. Nuggets alistas kodus 95:86 idakonverentsi liidri Toronto Raptorsi.

Üleplatsimees oli 29 punktiga Toronto Raptorsi mängija Kawhi Leonard. Delon Wright lisas 15 ja Serge Ibaka 14 silma. Võitjate resultatiivseimaks kerkis 26 punktiga Nikola Jokic.