Idakonverentsi lõppu kuuluv Detroit Pistons üllatas kodus Los Angeles Lakersit, alistades valitseva NBA meistri 107:92 (34:31, 22:27, 26:20, 25:14).

Blake Griffin viskas Pistonsi kasuks 23 silma, 20 punkti lisas Wayne Ellington. Kaksikduubli sai kirja Mason Plumlee (17 punkti, 10 lauapalli).

Teise järjestikuse kaotuse saanud Lakersi resultatiivseimad olid Kyle Kuzma ja LeBron James, kes viskasid 22 punkti. Kuzma arvele kogunes veel 10 lauapalli, Jamesi kontole aga 10 resultatiivset söötu.

Võidukas oli aga Lakersi linnarivaal Clippers, alistades 109:105 Miami Heati. Kohtumist alustas paremini mullune finalist Heat, võites avaveerandi 33:19. Poolajaks vähendas Clippers kaotusseisu 48:50 peale. Kolmanda veerandi lõpuks juhtis Clippers juba omakroda 88:69. Heat suutis küll seejärel vahet tublisti vähendada, aga Clippers juhtohje siiski käest ei andnud.

Nicolas Batum viskas võitjate kasuks 18 punkti, 17 silma lisas Lou Williams. 16 punkti panustasid Reggie Jackson ja Marcus Morris seenior. Serge Ibaka viskas 10 punkti ja noppis 13 lauapalli.

Heati poolelt said kaksikduubli kirja Tyler Herro (19 punkti, 10 lauapalli) ja Bam Adebayo (16 punkti, 13 lauapalli).

Kui Clippersi jaoks oli tegu juba kaheksanda võiduga viimasest üheksast mängust, siis Heat on kaotanud juba viis kohtumist järjest. Clippers asub läänekonverentsis kõrgel teisel kohal, Heat hoiab idakonverentsis 13. positsiooni.