Dallas juhtis viis minutit enne kohtumise lõppu 108:94, aga Atlanta jõudis viimasel minutil kolme punkti kaugusele. Dallas suutis tänu Kristaps Porzingise palli korvi upitamisele ning Josh Richardsoni ja Luka Doncici täpsetele vabavisetele siiski eduseisu hoida.

Doncic viskas võitjate kasuks 27 punkti ja andis 14 korvisöötu, Porzingise arvele jäi 24 punkti ja 11 lauapalli. Üleplatsimehena viskas Hawksi ääremängija John Collins 35 punkti.

Dallas on 9 võidu ja 13 kaotuse läänekonverentsis 13. kohal, Atlanta on 10 võidu ja 11 kaotusega idakonverentsis kuuendal positsioonil.

Võrreldes Dallasega on veelgi kehvem tabeliseis mullusel finalistil Miami Heatil. Täna kaotati kodusaalis Washington Wizardsile 100:103. Miami hoiab idakonverentsis 7 võidu ja 14 kaotusega 13. kohta, Washington on 5 võidu ja 13 kaotusega veel ühe koha võrra tagapool.

Washingtoni kasuks viskas 32 punkti Bradley Beal, esimest hooaega NBA-s mängiv Iisraeli äär Deni Avdija lisas 13 punkti. Miami resultatiivseim oli 20 punktiga Tyler Herro, Jimmy Butleri arvele jäi 19 punkti.