Kolm minutit enne kolmanda veerandi lõppu juhtis Clippers 22 punktiga, kuid Warriorsi liider Stephen Curry polnud oma viimast käiku veel sisse lükanud. 18 järgmisest punktist 16-s oli Curry otsene osaline. Lõpuks kogunes mehe arvele 38 punkti ja 11 korvisöötu.

Pärast suurt eduseisu tegi Clippers 10 pallikaotust, tabas viskeid 19-st vaid 7, kaotas lauavõitluse 7:14 ning lubas Curryl tabada neli kaugviset. Kokku tabas Warriors 20 kolmest.

"Meie kutid üritasid lihtsalt mängus püsida. Nad hoidsid energia ja võitlusvaimu üleval. Nad pumpasid teineteist üles ka pingilt," tunnustas Warriorsi peatreener Steve Kerr hoolealuseid.

Valitsev NBA meister Los Angeles Lakers sai 117:115 võidu Chicago Bullsi üle. Ilma Anthony Daviseta mänginud Lakersi parimaks kerkis LeBron James 28 punktiga. Bullsi parim oli 38 punktiga Zach LaVine, 19 punkti viskas LaVine juba esimesel veerandil.

Boston Celtics sai seitsme mängu jooksul juba kuuenda võidu, kui 116:107 alistati Washington Wizards. Jayson Tatum vedas võitjaid 32 punktiga, Jaylen Brown lisas 27 silma. Idakonverentsi põhjas vaevlev Wizards on võitnud vaid kaks kohtumist.

Viiemänguline kaotustejada lõppes Memphis Grizzliesil, kes alistas 115:110 Brooklyn Netsi. Võitjate parim oli 21 punktiga Brandon Clarke, Brooklynil hiilgas Caris LeVert 43 punktiga.