Vigastatud Dwayne Wade'ita mänginud Heat jäi rongi alla juba esimesel veerandil, mis kaotati 15:39. Poolajaks juhtis Clippers 58:40, viimase veerandi eel 88:66.

Clippersil tõusid teiste seast esile Chris Paul ja Blake Griffin, kes viskasid kumbki 26 punkti, esimene jagas ka 12 korvisöötu. DeAndre Jordan lisas 12 punkti ja korjas 11 lauapalli. Miami parim oli Chris Bosh 28 punktiga. Uustulnuk Shabazz Napier tegi hooaja parima mängu, visates 17 punkti.

Miami kodufännidele on hooaja algus olnud suur pettumus, sest meeskond on kodus kaotanud järjest kolm kohtumist, mis juhtus viimati alles 2011. aasta märtsis.

Wade'i puudumisel on Heat võitnud vaid ühe ja kaotanud kolm kohtumist. Wade'iga koos on võitude-kaotuste suhe 5-3.

Teises kohtumises oli Sacramento Kings kodus üle Chicago Bullsist numbritega 103:88. DeMarcus Cousins panustas võitu 22 punkti ja 14 lauapalli, Rudy Gay lisas 20 silma. Bullsi resultatiivseim oli Jimmy Butler 23 punktiga.