Chicago sai 99:93 võidu Orlando Magicu üle. Pärast tasavägist kolme veerandaega võttis Bulls ohjad kindlalt enda kätte, visates viimasel veerandajal vastasest 8 punkti rohkem. Võitjate parim oli Luol Deng 23 punktiga, Joakim Noah toetas teda 20 punkti, 9 lauapalli, 5 blokiga ja 4 korvisööduga. Sel hooajal esimese mängu kaotanud Magicu edukaim oli 28 punktiga Arron Afflalo.

Oklahoma City Thunder purustas skooriga 108:88 Toronto Raptorsi. Võitjate parim oli 19 punkti ja 8 sööduga Russell Westbrook, Serge Ibaka viskas 17 ja Kevin Durant 15 punkti. Jonas Valanciunas oli Raptorsi edukaim 18 punktiga.

Denver Nuggets võttis samuti suure 109:97 võidu Detroit Pistonsi üle. Andre Iguodala viskas võitjate parimana 17 punkti. Greg Monroe oli Pistonsi resultatiivseim 27 punktiga.

Täna õhtul on NBA-s jälle tihedam mängudepäev, kui peetakse 13 kohtumist.