San Antonios toimunud mäng oli tasavägine algusest lõpuni. Esimesel poolajal juhtus hirmutav vahejuhtum mõlema meeskonna poolehoidjatele, sest põlvipidi põrkasid kokku mõlema meeskonna mängujuhid Tony Parker ning Derrick Rose. Rose pidi ka väljakult lahkuma, kuid naases väljakule ja vedas Bullsi võiduni. Rose panustas üleplatsimehena 29 punkti. Spursi poolelt olid edukaimad Gary Neal 21 ning Tim Duncan 18 punktiga. Chicago jõudis 29. võidu tähiseni.
Tasavägises noodis kulges ka Oklahoma City Thunderi ja Philadelphia 76ersi vaheline kohtumine. Ka selle mängu saatus langes viimastetele minutitele, kui Thunder suutis oma paremuse lõplikult maksma panna viimase kähe mänguminuti jooksul. Sixersit vedas Andre Iguodala, kes kogus mängu lõpuks 18 punkti, 6 resultatiivset söötu ning 3 vaheltlõiget. Thunderi poolelt olid parimad, nagu tavaks, Kevin Durant ja Russel Westbrook 23 ja 22 punktiga. Westbrook suutis koguda ka 13 lauapalli, millest koguni 7 noppis ta ründelauast. Thunderil on kokku nüüd 28 võitu, millest 6 viimast on järjestikused.
Enne All-Star nädalavahetust enim kõneainet pakkunud meeskond New York Knicks võõrustas kodus Cleveland Cavaliersi. Kuulsas Madison Square Gardenis peetud kohtumine lõppes New Yorgi 120-103 võiduga. Kuni kolmanda veerandaja keskpaigani tagaajaja rollis olnud Knicks lülitas teise käigu sisse ning Clevelandile enam võimalust ei jäetud. Jeremy Lin tegi suurepärase esituse, kui panustas meeskonna võitu 19 punkti ning 13 resultatiivset söötu ning tehes 33 mänguminuti jooksul kõigest ühe pallikaotuse. Carmelo Anthony lisas Knicksi edukaimana 22 punkti ja 5 lauapalli. Cavaliersi edukaim oli Antawn Jamison 23 punkti ning 10 lauapalliga. Sel hooajal veel uustulnuka rollis mängiv Kyrie Irving lisas 22 punkti ja assisteeris meeskonnakaaslasi 7 sööduga. See oli Knicksi 18. võiduks sel hooajal, sama palju on meeskonnal ka kaotatud mänge.