Pacers oli esimene hooaega üheksa võiduga alustanud NBA klubi alates 2002. aastast, kui seda suutis esimesed 14 mängu järjest võitnud Dallas Mavericks. Ühtlasi püstitas Pacers oma klubi kõigi aegade rekordi.

Esimese veerandaja võitis Bulls 31:20 ning poolaja 60:35. Viimast veerandit alustati Bullsi 84:59 juhtimisel.

Võitjate poolelt visksas Luol Deng 23 punkti, jalavigastusest taastuv Derrick Rose lisas 20 punkti, Taj Gibsoni arvele kogunes 15 punkti ja 8 lauapalli.

Chicagole oli see neljas järjestikune võit. Kokku on nad sel hooajal võitnud 5 ja kaotanud 3 kohtumist.

Vaata Chicago - Indiana mängu videokokkuvõtet SIIT

LeBron James hiilgas eile 30 punktiga, aidates Miami Heatil alistada Charlotte Bobcats, kes Miami paremust on nüüd pidanud tunnistama 13 järjestikuses mängus. Miami võidunumbrid 97:81. See oli neile kolmandaks järjestikuseks võiduks sel hooajal, kokku seitsmendaks võiduks kolme kaotuse kõrval.