Celtics alistas idakonverentsi poolfinaalis koduseinte toel Philadelphia 108:103, olles välja tulnud 22-punktilisest kaotusseisust. 76ersi edunumbrid 48:26 särasid tablool kuus minutit enne teise veerandaja lõppu. Sealtmaalt tegi Celtics 25:8 spurdi, vähendades poolajaks vahe viiele silmale. Viimased kaks veerandaega kuulusid Bostonile numbritega 28:19 ja 29:28.

Kuus mängijat jõudsid Bostonil kahekohalise arvu punktideni. Jayson Tatum viskas võistkonna parimana 21 punkti, Terry Rozier lisas 20 silma. 76ersi edukamad olid JJ Redick 23, Robert Covington 22 ja Joel Embiid 20 silmaga.

Cavaliers alistas võõrsil Raptorsi 128:110. Toronto läks viie esimese minutiga üheksa punktiga juhtima, kuid Cavaliers vähendas kaotusseisu poolajaks kolmele silmale. Teisel poolajal läks Cleveland oma teed, võites kolmanda veerandaja skooriga 37:24 ning neljanda 30:23.

Lebron James hiilgas 43 punkti, 14 korvisöödu ja 8 lauapalliga, Kevin Love lisas 31 punkti ja 11 lauda. Toronto Parimad olid DeMar DeRozan 24 ja Kyle Lowry 21 punktiga. Jonas Valanciunas tegi kaksikduubli 16 punkti ja 12 lauapalliga.