Kemba Walker viskas 35 punkti ja jagas kuus resultatiivset söötu. Jaylen Brown lisas Celticsi kontosse 18 ning Jayson Tatum ja Payton Pritchard võrdselt 14 punkti.

Clippersi parim oli Paul George, kes jõudis 32 punktini. Leonardi asemel algkoosseisu kuulunud Reggie Jackson kogus 25 silma ja seitse korvisöötu.

Denver Nuggets mängis üle Milwaukee Bucksi koguni 128:97. Külalised läksid oma teed juba avaveerandil, mis võideti 37:23. Hooaja üheksanda ja karjääri 50. kolmikduubli teinud Nikola Jokic viskas 37 punkti, jagas 11 resultatiivset söötu ja võttis 10 lauapalli. Jamal Murray panustas võitu 24 punkti. Bucksi staar Giannis Antetokounmpo vastas 27 punkti ja kaheksa lauapalliga.

Trae Young viskas 18 punkti, neist 13 järjest viimasel veerandil, ning aitas Atlanta Hawksil lõpetada Miami Heati kuuemängulise võiduseeria. Hawksi võidunumbrid olid 94:80.

LeBron James viskas 38 punkti, kuid sellest jäi Phoenix Sunsi vastu väheks. Los Angeles Lakers pidi leppima kaotusega 104:114. Dario Šaric oli Sunsi resultatiivseim 21 punktiga, Mikal Bridges kogus 19 ning Devin Booker ja Deandre Ayton võrdselt 17 silma. Booker eemaldati seejuures teise poolaja alguses kahe tehnilise vea tõttu.