Esimeses neist alistas Chicago Bulls koduväljakul lisaajal 118:111 New York Knicksi, kelle võiduseeria oli veninud juba 13 mängu pikkuseks, mille sarnast selles klubis polnud nähtud peaaegu kaks aastakümmet.

Bullsi ridades tegi hooaja parima mängu 35 punkti visanud Nate Robinson, kes lisaajal sai kirja 8 punkti. Normaalaja lõpus oli hea võimalus võit vormistada Knicksi mehel Carmelo Anthonyl, kelle arvele kogunes 36 punkti.

Knicks mängis endale esimese kuue minutiga sisse juba 17-punktilise eduseisu ning juhtis ka kolmandal veerandajal 15 punktiga, kuid Bullsil õnnestus neljanda veerandaja alguseks viigistasa 82:82 ja lõpetada normaalaeg 105:105 viigiga.

See oli Bullsile kahe nädala jooksul juba teine kord vastase pikk võiduseeria katkestada. Eelmisel nädalal pandi pidur peale 27 mängu järjest võitnud Miami Heatile.

Teises kohtumises alistas Oklahoma City Thunder võõrsil kindlalt 116:97 Golden State Warriorsi. Kevin Durant oli võitjate edukaim 31 punktiga, Warriorsi resultatiivseimana viskas Stephen Curry 22 punkti.

NBA põhiturniiri lõpuni on jäänud veel viis päeva.