VIDEO | Bucks viigistas seeria, Warriors sai teise võidu, Curry pääses ehmatusega

(1)
Giannis Antetokounmpo
Giannis AntetokounmpoFoto: Jeff Hanisch, USA Today/Scanpix

Giannis Antetokounmpo viskas kodupubliku ees 29 punkti ja aitas oma tööandja Milwaukee Bucksi NBA korvpalliliigas Boston Celticsi vastu 123:102 võidule. Idakonverentsi poolfinaalseeria on nüüd viigis 1:1.

Bucks otsustas mängu saatuse kolmanda veerandajaga, mis lõpetati 24:2 vahespurdiga, kasvatades eduseisu juba 98:73-le. Antetokounmpo viskas sellel perioodil oma 29-st punktist 15. Lisaks hankis ta kümme lauapalli ja jagas neli resultatiivset söötu.

Seitse kaugviset (10-st) tabanud Khris Middleton toetas võitjaid 28 punktiga. Üldse saatis Bucks korvi 20 kolmest, mis tähistab klubi uut play-offide rekordit.

Tiitlikaitsja Golden State Warriors alistas läinud öösel Houston Rocketsi 115:109 ja juhib nüüd seeriat mängudega 2:0. Kevin Durant viskas 29 punkti, Stephen Curry, kellel käis avaveerandil vasaku käe keskmine sõrm liigesest väljas, tõi 33 mänguminutiga 20 punkti.

James Harden, kes sai lauavõitluse olukorras Draymond Greenilt käega silma pihta ja pidi end vahepeal tohterdama, viskas 29 punkti.