Bostoni päästeingliks oli kohtuniku tõukamise eest mängu vahele jätnud Rajon Rondo, kes naases väljakule kolmikduubliga, tuues 17 punkti, 14 lauapalli ja 12 söötu. Paul Pierce lisas 21 punkti, Kevin Garnett 20 punkti ja 13 lauapalli. Atlanta parim oli 29 punktiga Joe Johnson. Boston asus seeriat 2-1 juhtima.

Denver asus poolajaks Lakersi vastu kohtumist 16 punktiga juhtima. Neljanda veerandi eel vähendas Lakers vahe üheksale, kuid viimane veerand kaotati 27:19. Kobe Bryant tõi 22 punkti, võttis 6 lauapalli ja jagas 6 söötu, kuid tegi 6 pallikaotust ning tabas 23/7.

Denveri parim oli 27 punktiga Ty Lawson. Lakers juhib seeriat 2-1.

Bulls, kes pärast avamängu jäi ilma Derrick Rose'st, pidi kohtumise lõpetama ilma Joakim Noahita, kes väänas välja hüppeliigese. Bulls juhtis viimase veerandi eel 10 punktiga, kuid suutis siis veel vaid 14 punkti visata vastaste 28 vastu. Philadelphia parim oli 21 punkti ja 9 lauapalliga Spencer Hawes. Bullsi vedas 18 punkti ja 10 lauapalliga Carlos Boozer. 76ers asus seeriat 2-1 juhtima.