Suurima panuse Celticsi võitu andsid Jaylen Brown ja Jayson Tatum, kes tõid vastavalt 26 ja 25 punkti. Tatum hankis ka 14 lauapalli ja jagas kaheksa resultatiivset söötu. Kemba Walker panustas võitu 21 silma ning Marcus Smart, kes tabas lõpuveerandil kõik üheksa vabaviset, 20 punkti.

Vaid 39%-list visketabavust näidanud Heati parim oli Bam Adebayo 27 punkti ja 16 lauapalliga. Tyler Herro tõi 22 ja Jimmy Butler 17 punkti. Celticsi visketabus oli 48,2%.

Celtics juhtis terve kohtumise vältel ning sai poolajavileks 13-punktilise edu. Otsustaval perioodil pääseti juba 20 punktiga ette, kuid Heat jõudis korraks veel viie silma kaugusele (104:109).

Miami jaoks oli tegemist alles teise tänavuse play-offi mängu kaotusega, võidetud on juba 10 kohtumist.

Läänekonverentsis juhib Los Angeles Lakers Denver Nuggetsi vastu mängudega 1:0.