Sealjuures olid Blazersil olemas kõik võimalused mäng võita: nad juhtisid teisel poolajal ühel hetkel veel 17 punktiga ning tabasid kokku 18 kaugviset, ent lõpuks sellest siiski ei piisanud. Viimastel minutitel punkt-punkti mängus viskasid Portlandi pallurid hästi välja mängitud kaugvisked mööda, Warriors lahendas oma rünnakud samal ajal ära perfektselt. Lõpuminutitel oli heas hoos Draymond Green, otsustava Portlandi rünnaku lõpetas suurepärase vaheltlõikega Andre Iguodala.

Warriorsi resultatiivseimana kogus Stephen Curry 37 punkti, 8 lauapalli ja 8 korvisöötu, Klay Thompson lisas 24 silma. Draymond Greeni arvele jäi 16 punkti kõrval 10 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu.

Blazersi liidrid Damian Lillard ja CJ McCollum kogusid vastavalt 23 ja 22 punkti, hea mängu tegi pingilt sekkunud ning 16 punkti visanud Seth Curry.

Warriors läks nelja võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima, järgmised kaks mängu peetakse Portlandis. Esimene neist toimub meie aja järgi öösel vastu pühapäeva.

Sealjuures peab Golden State endiselt hakkama saama ilma Kevin Durantita - Houston Rocketsi vastu säärelihast vigastanud Durant peab kindlasti vahele jätma ka käimasoleva seeria kaks järgmist kohtumist.