Kodumeeskond Bucks läks juhtima esimese veerandi keskel ning edu enam käest ei andnudki. Avaveerand võideti 23:17, poolajaks oldi ees 65:46. Lakers vähendas küll kolmanda perioodiga vahet, ent viimase vaatuse eel oli võõrustajate edu siiski kaheksapunktiline. Viimasel perioodil kontrollis Bucks mängu ja lõpuks saadi 111:104 võit.

Bucksi liidriks oli taas kreeklasest superstaar Giannis Antetokounmpo, kelle arvele kogunes 34 silma, 11 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. George Hill panustas võitu 21 punkti. Lakersi ründemängu vedasid taas Anthony Davis ja Lebron James. Davis kerkis üleplatsimeheks 36 punktiga, lisaks korjas mees 10 lauapalli. James säras kolmikduubliga (21 punkti, 12 lauapalli, 11 söötu). 21 punkti jäi ka Danny Greeni arvele.

Milwaukee Bucks kerkis võiduga NBA ainuliidriks, saades nelja kaotuse kõrvale 25. võidu. Lakersi saldoks on 24 võitu ja viis allajäämist.

Magusa võidu sai ka Houston Rockets, alistades võõrsil 122:117 Los Angeles Clippersi. Üleplatsimeheks kerkis võitjate poolelt Russel Westbrook, kelle arvele kogunes 40 punkti ja 10 lauapalli. James Harden tõi 28 silma ning andis 10 resultatiivset söötu. Clippersi eest viskas Paul George 34, Kawhi Leonard 25 punkti.