Houston Rockets läks koduväljakul vastamisi Sacramento Kingsiga. Esimene poolaeg lõppes võõrustajate napis 63:60 eduseisus. Kolmanda veerandaja võitis aga Kings, kes pääses viimaseks veerandiks ette 93:91. Rockets pani aga neljandal veerandil oma paremuse maksma, võites veerandaja 28:15 ja kogu kohtumise 119:108.

Rocketsi eest tegi taas suurepärase esituse nende staar James Harden, kes sai kirja kolmikduubli, kogudes 50 punkti, 11 lauapalli ja 10 resultatiivset söötu. Clint Capela ja Chris Paul panustasid võitu vastavalt 24 ja 22 silma. Kingsi resultatiivseim oli 24 punktiga Bogdan Bogdanovic.

Ida-konverentsi play-off koha eest võitlev Miami Heat alistas seisuga 100:92 ida-konverentsi viimase New York Knicksi. Heat hoiab kinni kaheksandast ehk viimasest play-offi viivast kohast.